top of page
 • Hangi Bölgelerden Hurda Alıyorsunuz ?
  İstanbul'un tüm mahallelerinden yerinde ve değerinde nakit ödeme yaparak hurda alımları gerçekleştirmekteyiz. Tonajlı hurdalarınızda Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz.
 • Hangi Bölgelerden Çıkma Ürünler Alıyorsunuz ?
  İstanbul'un tüm mahallelerinde, kentsel dönüşüme girmiş binalarınız başta olmak üzere her türlü çıkma ürünlerinizi yerinde ve değerinde nakit olarak almaktayız.
 • Hurda Nedir ? Neleri Hurda Olarak Satın Alıyorsunuz ?
  Hurda, işlevini yitirmiş ve geri dönüştürülebilir madenlere verilen genel addır. Firmamız hurda karşılığı yıkım işleri dışında demir hurda,kablo hurda,bakır hurda,sarı pirinç hurda,çinko hurda,paslanmaz krom hurda,kurşun hurda,alüminyum hurda,makine hurdası,akü hurdası,klima hurdası ve elektronik hurdalarınızı değerinde nakit satın almaktadır.
 • Çıkma Ürün Nedir ? Çıkma Ürün Olarak Neleri Satın Alıyorsunuz ?
  Kentsel dönüşüme giren binalarınızın iç kapı,çelik kapı,pencere,kombi,petek,parke,mutfak dolapları,banyo dolapları ve hurda olan tüm malzemeleri yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.
 • Hurda Satmak İstiyorum Ancak Değerini Nasıl Belirliyorsunuz ?
  Satacağınız hurdalarınızı, uzman ekibimiz yalansız tartar ve o an ki güncel hurda fiyatları üzerinden değerini hesaplayıp nakit olarak ödeme yapar. İstanbul'da bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayın.Daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Çıkma Ürünler Satmak İstiyorum Ancak Değerini Nasıl Belirliyorsunuz ?
  Tüm çıkma ürünlerinizi kullanım ömrüne ve satın alacağımız gün ki kalitesine göre fiyatlandırmaktayız.Piyasada çıkma ürünleri en yüksek fiyata satın almak konusunda iddialıyız.Bizden fiyat almadan çıkma ürünlerinizi satmayınız.Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz.
bottom of page