top of page
istanbul.jpg

AVCILAR HURDACI & ÇIKMACI

AVCILAR'IN TÜM MAHALLELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ..

AVCILAR HURDACI & ÇIKMACI;

İstanbul'un Avcılar ilçesinde her türlü hurdalarınız ve çıkma ürünleriniz değerinde nakit alınır. Birtek Hurda olarak, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Avcılar ilçesinde çıkma ürünleriniz ya da hurdanız var ise bizi arayınız.

Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. Avcılar Hurdacı, olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz.

AVCILAR HURDA VE ÇIKMA ÜRÜN FİYATLARI;

Avcılar ilçesinde hurda fiyatları ve çıkma ürün fiyatları sürekli değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek siz değerli müşterilerimiz açısından zor olduğu için Avcılar hurda fiyatları ve Avcılar çıkma alanlar hakkında en detaylı bilgiye bizi telefon numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere Avcılar hurdacılık hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde ve yerinde nakit alıyoruz. Avcılar hurda fiyatları ve Avcılar çıkma kapı pencere alanlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve en iyi fiyata fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

AVCILAR HURDA ALIMI;

Avcılar ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır hurdası, alimünyum hurdası, demir hurdası, sarı hurda, paslanmaz hurda, çinko hurda, kurşun hurda, krom hurdası, plastik hurda, elektronik hurda ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Avcılar hurdacı çıkmacı olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Avcılar ilçesinde bulunan araçlarımız ile Avcılar bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alıyoruz.

AVCILAR ÇIKMA KAPI PENCERE ALANLAR;

Avcılar ilçesinde sizler de çıkma kapı, çıkma pencere, çıkma laminat parke, çıkma mutfak dolabı, çıkma oda kapıları, çıkma çelik kapı, çıkma petek kombi, çıkma banyo dolabı ve ikinci el eşya alım satımı yapmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. 

Avcılar'ın tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Kapınıza kadar gelip değerinde alım ve satım yapmaktayız.

AVCILAR HURDA KARŞILIĞI BİNA YIKIMI;

Avcılar'da hurda karşılığı yıkım yapan firmamız, kullanım ömrü tamamlanmış ve yıkım kararı alınmış binalarda sizin işinize yaramıyor olsa da başkalarının faydalanabileceği malzemeler bulunabilir. Böyle durumlarda yıkım işini profesyonel bir şekilde yapan firmamız bu malzemelerin ekonomiye geri kazanılmasını sağlayabilir.

Hurda Alım Satımı ile ilgili faaliyette bulunan firmamız bina yıkımını ücretsiz yaparak binada bulunan malzemeleri alıp değerlendirmektedir. Sizler de ikinci elde satışa sunulabilen ve geri dönüşümde kullanılabilen bu malzemeleri ekonomiye geri kazandırabilirsiniz.

bottom of page