top of page
istanbul.jpg

BAŞAKŞEHİR HURDACI & ÇIKMACI

BAŞAKŞEHİR'İN TÜM MAHALLELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ..

BAŞAKŞEHİR HURDACI & ÇIKMACI;

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde her türlü hurdalarınız ve çıkma ürünleriniz değerinde nakit alınır. Birtek Hurda olarak, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Başakşehir ilçesinde çıkma ürünleriniz ya da hurdanız var ise bizi arayınız.

Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. Başakşehir Hurdacı, olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz.

BAŞAKŞEHİR HURDA VE ÇIKMA ÜRÜN FİYATLARI;

Başakşehir ilçesinde hurda fiyatları ve çıkma ürün fiyatları sürekli değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek siz değerli müşterilerimiz açısından zor olduğu için Başakşehir hurda fiyatları ve Başakşehir çıkma alanlar hakkında en detaylı bilgiye bizi telefon numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere Başakşehir hurdacılık hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde ve yerinde nakit alıyoruz. Başakşehir hurda fiyatları ve Başakşehir çıkma kapı pencere alanlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve en iyi fiyata fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR HURDA ALIMI;

Başakşehir ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır hurdası, alimünyum hurdası, demir hurdası, sarı hurda, paslanmaz hurda, çinko hurda, kurşun hurda, krom hurdası, plastik hurda, elektronik hurda ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Başakşehir hurdacı çıkmacı olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Başakşehir ilçesinde bulunan araçlarımız ile Başakşehir bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alıyoruz.

BAŞAKŞEHİR ÇIKMA KAPI PENCERE ALANLAR;

Başakşehir ilçesinde sizler de çıkma kapı, çıkma pencere, çıkma laminat parke, çıkma mutfak dolabı, çıkma oda kapıları, çıkma çelik kapı, çıkma petek kombi, çıkma banyo dolabı ve ikinci el eşya alım satımı yapmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. 

Başakşehir'in tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Kapınıza kadar gelip değerinde alım ve satım yapmaktayız.

BAŞAKŞEHİR HURDA KARŞILIĞI BİNA YIKIMI;

Başakşehir'de hurda karşılığı yıkım yapan firmamız, kullanım ömrü tamamlanmış ve yıkım kararı alınmış binalarda sizin işinize yaramıyor olsa da başkalarının faydalanabileceği malzemeler bulunabilir. Böyle durumlarda yıkım işini profesyonel bir şekilde yapan firmamız bu malzemelerin ekonomiye geri kazanılmasını sağlayabilir.

Hurda Alım Satımı ile ilgili faaliyette bulunan firmamız bina yıkımını ücretsiz yaparak binada bulunan malzemeleri alıp değerlendirmektedir. Sizler de ikinci elde satışa sunulabilen ve geri dönüşümde kullanılabilen bu malzemeleri ekonomiye geri kazandırabilirsiniz.

bottom of page