top of page
hurdaarkaplan.png

HURDA KARŞILIĞI YIKIM

FİRMAMIZ TÜM HURDALARINIZIN DEĞERİNDE ALIMI KONUSUNDA HİZMET VERMEKTEDİR.

hurdakarsiligiyikim.jpg

HURDA KARŞILIĞI YIKIM YAPAN FİRMA

Kentsel dönüşüme giren binanın her türlü resmi evraklarını yıkım ruhsatını bölge belediyesinden BİRTEK HURDA olarak firmamız çıkartmaktadır.

Binanın yıkım anlaşması dairelerin kapı pencere ve diğer malzemelerinin daha önce sökülüp sökülmediği yıkıldıktan sonra moloz ve hafriyatının kaldırılıp kaldırılmayacağı gibi seçenekler bizim ödeyeceğimiz ücrette değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple ücretsiz keşif ekibimiz önceden gelip yer tespiti ve fiyat anlaşması yapmaktadır. 

Yıkım tarihi geldiğinde ise öncelikle çevre güvenliği sağlandıktan sonra varsa değerlendirilebilecek malzemeleri; örneğin çatı  malzemeleri - Gondolin Kalas Çelik Kondiyon - dairelerin iç kapı - çelik kapı -  mutfak dolabı - kombi & petek - laminat  parke ve pencerelerin  sökümü yapıldıktan sonra binanın yıkımını yapacak olan binanın durumuna ve ihtiyaca göre  makas mini makina ekskavatör 

makinalarımızı güvenli bir şekilde sahaya indiriyoruz.Son güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra yıkım işine başlıyoruz.

Hazırda bekletilen sulama aracımızla yıkım sonuna kadar sulama yapıyoruz.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki yıkım işi çok hassas bir iştir , istemsiz yapılan çok küçük ama yanlış bir hareket büyük zararlar ve ciddi kayıplara neden olabilir bu sebeble yıkım son derece profesyonel ve işini ciddiye alan lisanslı operotörlerimiz tarafından  yapılmaktadır. 

 

Bu çalışma esnasında oluşabilecek her türlü zarar ziyandan firmamız BİRTEK HURDA sorumlu ve mesuldür.

bottom of page