top of page
istanbul.jpg

BEYLİKDÜZÜ HURDACI & ÇIKMACI

BEYLİKDÜZÜ'NÜN TÜM MAHALLELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ..

BEYLİKDÜZÜ HURDACI & ÇIKMACI;

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde her türlü hurdalarınız ve çıkma ürünleriniz değerinde nakit alınır. Birtek Hurda olarak, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Beylikdüzü ilçesinde çıkma ürünleriniz ya da hurdanız var ise bizi arayınız.

Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü Hurdacı, olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz.

BEYLİKDÜZÜ HURDA VE ÇIKMA ÜRÜN FİYATLARI;

Beylikdüzü ilçesinde hurda fiyatları ve çıkma ürün fiyatları sürekli değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek siz değerli müşterilerimiz açısından zor olduğu için Beylikdüzü hurda fiyatları ve Beylikdüzü çıkma alanlar hakkında en detaylı bilgiye bizi telefon numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere Beylikdüzü hurdacılık hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde ve yerinde nakit alıyoruz. Beylikdüzü hurda fiyatları ve Beylikdüzü çıkma kapı pencere alanlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve en iyi fiyata fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ HURDA ALIMI;

Beylikdüzü ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır hurdası, alimünyum hurdası, demir hurdası, sarı hurda, paslanmaz hurda, çinko hurda, kurşun hurda, krom hurdası, plastik hurda, elektronik hurda ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Beylikdüzü hurdacı çıkmacı olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan araçlarımız ile Beylikdüzü bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alıyoruz.

BEYLİKDÜZÜ ÇIKMA KAPI PENCERE ALANLAR;

Beylikdüzü ilçesinde sizler de çıkma kapı, çıkma pencere, çıkma laminat parke, çıkma mutfak dolabı, çıkma oda kapıları, çıkma çelik kapı, çıkma petek kombi, çıkma banyo dolabı ve ikinci el eşya alım satımı yapmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. 

Beylikdüzü'nün tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Kapınıza kadar gelip değerinde alım ve satım yapmaktayız.

BEYLİKDÜZÜ HURDA KARŞILIĞI BİNA YIKIMI;

Beylikdüzü'nde hurda karşılığı yıkım yapan firmamız, kullanım ömrü tamamlanmış ve yıkım kararı alınmış binalarda sizin işinize yaramıyor olsa da başkalarının faydalanabileceği malzemeler bulunabilir. Böyle durumlarda yıkım işini profesyonel bir şekilde yapan firmamız bu malzemelerin ekonomiye geri kazanılmasını sağlayabilir.

Hurda Alım Satımı ile ilgili faaliyette bulunan firmamız bina yıkımını ücretsiz yaparak binada bulunan malzemeleri alıp değerlendirmektedir. Sizler de ikinci elde satışa sunulabilen ve geri dönüşümde kullanılabilen bu malzemeleri ekonomiye geri kazandırabilirsiniz.

bottom of page