top of page
istanbul.jpg

SARIYER HURDACI & ÇIKMACI

SARIYER'İN TÜM MAHALLELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ..

SARIYER HURDACI & ÇIKMACI;

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde her türlü hurdalarınız ve çıkma ürünleriniz değerinde nakit alınır. Birtek Hurda olarak, uzun yıllardır hurdacılık sektöründe siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Sarıyer ilçesinde çıkma ürünleriniz ya da hurdanız var ise bizi arayınız.

Yılların vermiş olduğu hizmet tecrübesi ile sizlere hurdacılık alanından en iyi hizmeti vermekteyiz. Sarıyer Hurdacı, olarak elinizde bulunan hurdaları nakit değerinde alıyoruz. Bizden fiyat almadan kimseye hurdanızı satmamanızı öneriyoruz.

SARIYER HURDA VE ÇIKMA ÜRÜN FİYATLARI;

Sarıyer ilçesinde hurda fiyatları ve çıkma ürün fiyatları sürekli değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek siz değerli müşterilerimiz açısından zor olduğu için Sarıyer hurda fiyatları ve Sarıyer çıkma alanlar hakkında en detaylı bilgiye bizi telefon numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere Sarıyer hurdacılık hizmetinde hurdalarınızı alırken en yüksek fiyat garantisi ile değerinde ve yerinde nakit alıyoruz. Sarıyer hurda fiyatları ve Sarıyer çıkma kapı pencere alanlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve en iyi fiyata fiyata satmak istiyorsanız bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

SARIYER HURDA ALIMI;

Sarıyer ilçesinin en iyi hurdacısı olarak her türlü hurdalarınızı değerinde almaktayız. Bakır hurdası, alimünyum hurdası, demir hurdası, sarı hurda, paslanmaz hurda, çinko hurda, kurşun hurda, krom hurdası, plastik hurda, elektronik hurda ve bunun gibi elinizde bulunan hurdaların satışı için Sarıyer hurdacı çıkmacı olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sarıyer ilçesinde bulunan araçlarımız ile Sarıyer bölgesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip hurdalarınıza değerinde nakit alıyoruz.

SARIYER ÇIKMA KAPI PENCERE ALANLAR;

Sarıyer ilçesinde sizler de çıkma kapı, çıkma pencere, çıkma laminat parke, çıkma mutfak dolabı, çıkma oda kapıları, çıkma çelik kapı, çıkma petek kombi, çıkma banyo dolabı ve ikinci el eşya alım satımı yapmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. 

Sarıyer'in tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Kapınıza kadar gelip değerinde alım ve satım yapmaktayız.

SARIYER HURDA KARŞILIĞI BİNA YIKIMI;

Sarıyer'de hurda karşılığı yıkım yapan firmamız, kullanım ömrü tamamlanmış ve yıkım kararı alınmış binalarda sizin işinize yaramıyor olsa da başkalarının faydalanabileceği malzemeler bulunabilir. Böyle durumlarda yıkım işini profesyonel bir şekilde yapan firmamız bu malzemelerin ekonomiye geri kazanılmasını sağlayabilir.

Hurda Alım Satımı ile ilgili faaliyette bulunan firmamız bina yıkımını ücretsiz yaparak binada bulunan malzemeleri alıp değerlendirmektedir. Sizler de ikinci elde satışa sunulabilen ve geri dönüşümde kullanılabilen bu malzemeleri ekonomiye geri kazandırabilirsiniz.

bottom of page